Chip Tuning

Chiptuning; Motoru bir beyin tarafından yani Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU) tarafından yönetilen tüm araçlar için geçerli olan , beygir ve tork artırım sistemine denir.
BU SİSTEM ; BEYNİ OLAN OTOMOBİL, KAMYON, KAMYONET , OTOBÜS ,TRAKTÖR ,İŞ MAKİNASI TARIM ARACLARI BİÇER DÖVER VB. MOTORSİKLET VE MARİNA UYGULANABİLİR

BAŞARILI OLDUGUMUZ GURUPLAR

OTOMOBİL GURUBU:

VOLKSWAGEN/MERCEDES/BMW/OPEL/SKODA/FORD/FİAT/HUNDAİ/ISUZU/MITSUBISHI/Nİ,KİA/JEEP/DODGE/CHRYSLER/DACİA/ALFAROMEO/CITROEN/ AUDİ/NİSSAN ARACLARIN YAZILIMLARI ARACA ÖZEL VE GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR.

KAMYON_TIR GURUBU:  MERCEDES/RENAULT/SCANİA/VOLVA/MAN/IVECO/DAF

TARIM MAKİNALARI TRAKTÖR GURUBU:  CASE/CLAAS/DEUTZ/JSB/JOHN DEERE/LAMBORGHINI/MASSEY FERGUSON/NEW HOLLANDSTEYR/FEND

TRAKTÖR VE İŞ MAKİNALARI YAZILIMLARINDA TÜRKİYEDE LİDERİZ VE

TÜRKİYEDE GENELİNDE  TÜM MARKALARDA  REFARANSLARIMIZ VARDIR İSTENİLDİGİ TAKDİRDE ÇİFTCİLERİMİZN İRTİBAT TELOFONU VERİRİZ

ANTALYA CHİP TUNİNG PERFORMANS UYGULAMASI.

SERİK CHİP TUNİNG PERFORMANS UYGULAMASI.

MANAVGAT CHİP TUNİNG PERFORMANS UYGULAMASI.

GAZİPAŞA CHİP TUNİNG PERFORMANS UYGULAMASI.

ANAMUR CHİP TUNİNG PERFORMANS UYGULAMASI.

ALANYA CHİP TUNİNG PERFORMANS UYGULAMASI.

CHİP TUNİNG PERFORMANS YAZILIMLARI
Elektronik turbo dizel motora sahip tüm araçlara uygulanabilen chip tuning, %10-30 dolayında tork ve beygir gücü artışı sağlamayı amaçlar.  Turbo dizel motorlar da ise yakıt miktarı artırıldığı gibi gerekirse turbo basıncıda %30-35 oranında artırılabilir.
YAKIT TASARRUFU EKONOMİ YAZILIMLARI
Aracınıza özel olarak hazırlanan chip yazılımı ile hem aracın performansı artırılmakta hem de yakıt tüketiminde alınan güce göre %10 ile %30’a varan tasarruf sağlanmaktadır. Günümüzde özellikle ticari araçlarda Chip Tuning uygulamaları, araç yüklü iken güç ve ekonomik performansın iyileştirilmesi için uygulanmaktadır. Aynı zaman hususi ve spor araçlar için yüksek tork gücü ile ek beygir gücü sağlayabilmektedir.