ADBLUE EMULATOR NEDİR ? ADBLUE ÖZELLİKLERİ

AdBlue bir marka ismidir ve motordan çıkan zararlı, zehirli azot_oksit, karbonmonaksit ve hidrokarbonları kimyasal tepkimeyle zararsız azot, karbondioksit ve su buharına dönüştüren %32, 5 üre solisyonu maddedir. Adblue nedir ?  AdBlue ne patlayıcı ne de çevreye zarar verici bir maddedir. Taşınabilir sıvıların minumum risk kategorisinde yer alan AdBlue’nun aşındırıcılık özelliği bulunduğundan kullanımı ve depolanması için bazı malzemeler gereklidir.  Bir çok marka kamyon ve otobüs üreticilerinin AdBlue gerektiren modelleri (Euro4, Euro5 ve Euro6) bulunmaktadır. AdBlue marka hakları Otomobil Endüstrisi Derneği tarafından korunan AdBlue bu zamana kadar sadece ticari araçlar için kullanılmıştır. Günümüzde kamyon ve tırların Euro5 normuna ulaşabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu sebeple AdBlue kullanımı her geçen zorunlu bir artış gösterse de oluşan maliyetler cep yakmaktadır. AdBlue kullanımı için ticari araçlara(kamyon, otobüs vs.) ek tanklar konulmuştur. Ticari araçlarda yaklaşık olarak 100 km’ de 1,4 litre Adblue harcanmaktadır.

Bilindiği üzere ülkemiz şartlarında Adblue kullanım oranı diğer ülkelere nazaran azdır. Bazı zararlı gazlardan aracınızın temizlenip, performansının daha iyi artması için Adblue kullanımı şarttır. Adblue yakıtı tükendiğinde sistem arızalanır ve aracın verimi düşer. Sizler için ürettiğimiz Adblue Emulator ile adblue iptali sistemlerinizi inceleyebilirsiniz.

ADBLUE İPTALİ ZARARLARI VAR MIDIR ?

Adblue sisteminin taklit edilerek iptal edilmesine yarayan adblue emulator aracınızın sistemine , beynine hiçbir zararı bulunmamaktadır. Adblue sistemini En çok tüketim oranı Almanya ‘da sürücülerin ve firmaların adblue iptal ettirmelerinde büyük artışlar gözlemlenmektedir. Adblue iptali zararları konusunda sisteminize hiçbir zararı bulunmamaktadır.

BİR ÇOK MARKA İÇİN ADBLUE EMÜLATÖRLERİ

Adblue emülatörü (adblue iptali) olarak bilinen EURO 4, EURO 5 ve yeni nesil EURO 6 araçları için hazırlanan adblue emulatorleri ile bir çok markanın ağır vasıta araçlarındaki adblue sistemini iptal edebilirsiniz. Adblue iptal kiti sayesinde ağır vasıta konusunda ilk akla Mercedes , man , bmc gibi markaların adblue sistemleri iptaledilebilmektedir.

Adblue iptali için üretilen Adblue Emulatorler ile aşağıdaki markaların adblue sistemlerini etkisiz hale getirebilirsiniz.

Mercedes Axor, Man, Scania, Daf, Renault, Volvo, Iveco, Ford Cargo, Otokar, BMC, Cummins

Mercedes Adblue İptali

Ford Adblue İptali

DAF Adblue İptali

Man Adblue İptali

Iveco Adblue İptali

Volvo Adblue İptali

Cummins Adblue İptali

Scania Adblue İptali

Renault Adblue İptali

 

ABLUE SİSTEMİ NASIL İPTAL EDİLİR ? ADBLUE İPTAL ETME

Araçlarda bulunan dizel motorlardaki değerleri emisyon değerleri aşağı çekilmesi için markalar yeni teknolojiler kullanmaktadır. Adblue yakıtının olmadığı durumlarda araçların EURO 1 seviyesine kadar düştüğü gözlemlenmektedir. Bu da araçların performans ve çekiç güçlerini azalttığı gibi daha fazla yakıt kullanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden adblue iptal etmek  firmaların ve kişilerin hem bütçesi için hem de performans konusunda daha fazla verim alması için oldukça önem kazanmaktadır. Adblue nasıl iptal edilir konusunda firmamızdan alınan adblue emulatorler ile iptal edilebilmektedir. Blog sayfamızda hazırladığımız montaj , kurulum gibi makale ve videolar bulunmaktadır. Aldığınız ürün ve aracınıza göre bu videoları ve blog da yazılan montaj & kurulumları inceleyerek çok kolay bir şekilde adblue sistemi iptali nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

ADBLUE ARIZASI VE ADBLUE TAMİRİ BU CİHAZLAR İLE SAĞLANIR MI ?

Sitemizden aldığınız emulatörler sayesinde aracınızda hata veren adblue arızası hiçbir sorun yok gibi çalışmaya devam etmektedir. Adblue tamiri için kullanılan bu sistemlere çok uygun fiyatlara adblue emulator sahibi olabilirsiniz. Ablue emulatorler mevcut sistemi geçersiz kılar ve beyne herşey düzgün çalışıyor komutunu gönderir bu sayede yakıt seviyeniz daima yüksek kalır ve hiçbir zaman hata almazsınız.

ADBLUE IPTALİ ANTALYA
ADBLUE IPTALİ MANAVGAT
ADBLUE IPTALİ SERİK
ADBLUE IPTALİ ALANYA
ADBLUE IPTALİ GAZİPAŞA
ADBLUE IPTALİ ANAMUR